Prvi bod Vizure u Ligi šampiona
ODBOJKA – Odbojkašice Vizure izgubile su u „Šumicama”, u drugom kolu Lige šampiona, od francuskog Kana s 3:2 (25:22, 18:25, 19:25, 25:20, 15:12) i tako osvojile svoj prvi bod u ovom najjačem međunarodnom klupskom takmičenju. Naš prvak je u petom setu bio nadomak drugog boda, ali protiv iskusnog protivnika mu vođstvo od 10:7 nije bilo dovoljno. U ovoj grupi igraju još Vakifbank i Pjačenca.
Dvorana: Šumice. Gledalaca: 600. Sudije: Brutman (Izrael) i Muha (Hrvatska).
VIZURA: Kocić 7, (Stepanović), Lozo 5, Savić 12, Lazović 4, Čikiriz 4, Đorđević, Buša 13, Mirković 3, Ćirović, (Dimić), Bošković 38. Trener: Radivojević
KAN: Foset 15, Apic 2. Ruiz, (Ortšit), Bursać 8, Van de Viver 2, Vopat 9, Lazić 1, Rava 16, Ebata 5, Tom 17, Oneđekve 2. Trener: Fang.
I. C.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


