Ноћ укуса на Ђерам пијаци
ЈKП „Градске пијаце и „Укус фест” припремају „Ноћ Укуса” 15. новембра од 18 до 24 часа, на пијаци Ђерам. Биће представљено више од 4.000 производа са око 100 излагача из целе Србије и региона. Све ће бити у знаку најлепших чаролија најукусније хране и пића, дружења и забаве, уз музику ди-џеј мајстора. Слана задовољства биће у знаку пршуте, домаћих кобасица, кајмака, ајвара, љутенице и осталих аутентичних српских специјалитета. Многи ће се засладити џемовима, чувеним слаткишима из старе добре бакине кухиње, здравим колачима, као и осталим слатким ђаконијама.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


