Понедељак, 13.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Биограф Барака Обаме тврди: „Није нормалан”

Биограф Барака Обаме тврди: „Није нормалан”
(Фото / EPA-EFE/ALEXANDER BELTES)

 

Дејвид Героу, награђивани биограф Барака Обаме, изнео је у интервјуу за Фокс њуз неколико тврдњи о - од тога да „није нормалан”, до тога да је „несигуран” исто колико и Доналд Трамп.

„Он није нормалан - као да није нормалан политичар или нормално људско биће”, рекао је Героу.

Додао је да је Обама „створење са друге планете”.

Поред тога, биограф је рекао да Обама и даље живи у Вашингтону, иако је релативно млад и више није председник.

„Живи у великој вили у Калорами, у Вашингтону. Зар вам није чудно да он, бивши председник и релативно млад човек, живи у центру Вашингтона”, упитао је Героу и додао да се у Обаминој кући редовно одржавају састанци на којима учествују високи званичници Беле куће, уз припаднике Тајне службе који обезбеђују објекат.

Он каже да не пише о таквим стварима јер то нису теме које га занимају.

„У Вашингтону има више од хиљаду новинара, а ипак нико не извештава о Обаминој вили. Макар да нам каже ко долази и одлази”, наводи Героу, преноси Спутњик.

Објашњава да су Барак и његова супруга Мишел Обама опседнути познатим личностима, односно дружењем са њима.

„Обоје су били људи који нису имали жељу за тим све до 2000. године. Не би им пало на памет да буду са Бијонсе и Џеј Зијем или са Ричардом Брансоном”, наводи познати биограф.

Додаје да Обамини стари пријатељи нису изненађени што се он претворио у неког другог, „али не могу да објасне зашто се Мишел претворила у неког другог”.

Барак Обама је био председник Америке у два мандата, од 2009. до 2017. године.

Пре тога је, од 2005. до 2008. године, био сенатор америчке савезне државе Илиноис.

Коментари4
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

zaliv.net
Od Kenedija zaista i nemaju normalnog predsednika...
Демос Кратеин
Јел' Барак рече да Асад мора пасти?
Родион
Добитник Нобелове награде за мир. У осам година његове владавине америчка војска је била у рату сваки дан. Започео је сукобе или извео нападе на најмање седам земаља - Авганистан, Ирак, Сирија, Либија, Јемен, Сомалија и Пакистан. Није познато има ли проблема са спавањем.
Despotović
Rekao bih pre da biograf Obame žudi za popularnošću, pa je odvalio neotesanu konstataciju. Činjenica je da velika vlast menja ljude. Ali, ima na svetu kudikamo većih primera nenormalnih političara.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.