Понедељак, 08.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Представа „Сладолед“ у београдском Дому омладине

Представа „Сладолед“ у београдском Дому омладине
Из представе „Сладолед“ (Фото: Танјуг/ В. Шпорчић)

 

Представа „Сладолед“ настал према тексту Мира Гаврана, у којој наступају младе глумице Уна Козић и Марија Богдановић биће изведена вечерас од 19.30 сати у Клубу Дома омладине Београда. У питању је емотивна комедија која прати причу о односу мајке и ћерке, који врло често зна да буде комплексан. Пратећи живот новопечене мајке и њене ћерке, од првих дана у вртићу, па до старачког дома, јунакиње представе пролазе кроз све фазе њиховог односа, дочаравајући како се блискост, љубав, очекивања и разочарања преплићу кроз време.

 „Сладолед“ је прича о генерацијама. О женама које уче како да воле, како да пусте, како да опросте и како да препознају себе у оној другој. О васпитању, неразумевању, стрпљењу и породичним односима на Балкану.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.