Varnice uspomena za malo nežnosti
Za malo nežnosti na sve ću pristati. Za malo nežnosti da mogu zaspati… Ovim stihovima „Parni valjak” bacio je varnice dobre energije u publiku na Tašmajdanu. Karte za ovaj spektakl odavno su planule pa je stadion bio kao košnica. Fanovi su stigli iz svih krajeva Srbije i regiona.
„Dobro veče, Beograde. Jesmo li spremni za jedno putovanje gde stvarno postaje nestvarno”,? pitao je Aki Rahimovski, frotmen legendarne grupe. Na potvrdan horski odgovor uzvratio je numerom „Ivana”, a onda brzinu putovanja prilagodio velikim hitom „Moja je pesma lagana”. Tročasovno druženje bilo je prilika da se probude uspomene uz 33 pesme.

(Foto A. Vasiljević)
Ovim nastupom „Parni valjak” obeležio je svoju višedecenijsku karijeru i uspeh akustičnih koncerata, pa je sinoćnji program bio deo koncertne turneje „2 u 1”. Po tom receptu publika je čula dva koncerta u jednom – akustični i električni. Na sceni je sastav, u prvom delu, imao i pratnju gudača.
U susret koncertu objavljen je spot za poslednji singl „Ljubav”, koji autorski potpisuje Husein Hasanefendić Hus, dok je Aki, potvrdilo se, bio zadužen da osvaja glasom.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


