Претрага по кључној речи - "Ona" (85274)
Чланак
05.10.2007 у 19:33
Ау, шта ћемо сад’? Настанио се Пинк и на велики екран! Додуше не са оним – "Мењам (за паре) жену", сестру, бабу, нити са – убих те нежно…
Чланак
05.10.2007 у 16:07
Нећу писати о КиМ. Не зато што нема потребе већ зато што је неукусно стално преиспитивати Устав. Око тако важног питања сагласност је постигнута…


